کد خبر61

اقدامات موثر سایپاسیتروئن برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا

شرکت سایپاسیتروئن به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اقدامات مهم و موثری در خصوص سلامت کارکنان و خانواده های ایشان انجام داده است

دکتر احسان خطیبی مدیرHSE  و رئیس کمیته آموزش و پیشگیری از ویروس کرونا اعلام داشت: با تاکید و دستور مهندس آقامحمدی مدیرعامل محترم کمیته واکنش در شرایط اضطراری با حضور مدیران ارشد شرکت تشکیل و با ایجاد روش ها و برنامه های یکپارچه و منظم،اقداماتی در خصوص آگاه سازی کارکنان در مورد پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس و راه های مقابله با آن صورت گرفته است.

وی با اشاره جلسات متعدد آموزشی با نمایندگان قسمت های مختلف شرکت به منظور انتقال موارد مهم آموزشی به پرسنل، اظهار داشت:طی تصمیمات و مصوبات کمیته،استندهای آموزشی به همراه اطلاعیه ها، اینفوگرافی و پوسترهای آموزشی در مبادی ورود و خروج ، انکس های اداری و مکان های پرتردد از قبیل رختکن،سرویس بهداشتی و.... نصب گردیده تا اطلاع رسانی و اگاه سازی کارکنان به نحو شایسته ای صورت پذیرد.

رئیس کمیته آموزش و پیشگیری از ویروس کرونا ضمن تأکید بر رصد مستمر وضعيت سلامت كاركنان از طریق سنجش تب ایشان، افزود: در راستای کاهش ریسک احتمال خطر ابتلای پرسنل، لغو سرو وعده های غذایی در شیفت های کاری، حذف اثر انگشت در دستگاههای ساعت زنی حضور و غیاب، لغو برنامه های گروهی از قبیل فعالیت های ورزشی، سمینارهای آموزشی و جلسات بیش از 4 نفر در دستور کار قرار گرفته است.

دکتر خطیبی تصریح کرد: به منظور جلوگیری از شیوع کرونا، ضدعفونی و گندزدایی فضاهای عمومی و سالن‌های تولید، سرویس های ایاب و ذهاب، گیت بارزسی، سالن های تولید و مکان های حساس همانند آبدارخانه، خوابگاه، سرویس های بهداشتی و... به طور مستمر وروزانه اتخاذ شده است.

مدیر ایمنی بهداشت و محیط زیست با اشاره به توزیع 4 هزار بسته پک سلامت شامل ماسک، ژل ضدعفونی کننده و دستکش جهت خانواده کارکنان خاطر نشان کرد: تمام تلاش مدیریت ارشد حفظ سلامت پرسنل است و اقدامات  مجموعه طبق پروتكل ها درحال اجرا و پيگيري است و تا كنترل كامل بيماري كرونا در سطح كشور ادامه خواهد داشت.


آخرین خبرها
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن
8
تیر
1399
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن

در چهارمین نشست مجازی مدیرانHSE واحدهای صنعتی استان اصفهان که باحضور مدیران کل بحران و حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد از سایپاسیتروئن به‌عنوان واحد صنعتی سبز تقدیر گردید.

ادامه مطلب
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200
1
تیر
1399
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200

با اجرای این پروژه مجموعاً 115 قطعه از طریق استندهمراه به خط ‌تولید منتقل شده که بهبود وضعیت آراستگی (5S)، کاهش تردد لیفتراک و افزایش بهبودهای لازم در ارگونومی اپراتورها را در برداشته است.

ادامه مطلب
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو  در جایگاهCNG
22
خرداد
1399
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو در جایگاهCNG

با استفاده از توان و تخصص پرسنل و همچنین متریال داخلی، واحد نت تاسیسات و تجهیزات غیر تولیدی موفق به پیاده‌سازی طرح ایمنی و ضد خطا سازی در پروسه شارژ گاز خودرو شدند.

ادامه مطلب