کد خبر59

برگزاری آدیت فرآیند جامع سالانه در سایپا سیتروئن

آدیت فرآیند جامع سالانه شرکت سایپاسیتروئن در خصوص محصولات تولیدی پلتفرم های S200 و X200 با حضور ممیزان و کارشناسان سایپا طی چهار روز کاری برگزار گردید .

میثم محلوجی، سرپرست مدیریت تضمین کیفیت با اعلام این خبر گفت: آدیت فرآیند جامع سالانه سایپا در راستای ارزیابی عملکرد شرکت سایپا سیتروئن، با تمرکز بر بررسی فرآیند های مرتبط با حوزه های تولیدی و پشتیبانی تولید توسط تیم ممیزی مدیريت تضمين کيفيت گروه  سایپا به همراه  ممیزانی از شرکت های گروه : شامل پارس خودرو، سایپا پرس و بن رو در روزهای فوق صورت گرفت. وی تصریح کرد: در این آدیت که در سه حوزه اصلی تولید قطعات بدنه ، دریافت کالا و سالنهای تولیدی بدنه ، رنگ و مونتاژ اجرا گردید موضوعات مهمی همچون طرح ریزی فرآیندهای تولیدی شامل مدارک FMEA ، طرح های کنترلی، روشهای اجرایی مدون، دستورالعمل های کاری و استانداردهای اپراتوری که فرآیند تولید محصول بر اساس آنها صورت می پذیرد، در واحدهای مهندسی ، کیفیت ، تولید ، پشتیبانی فنی، زنجیره تامین و خرید مورد ارزیابی قرار گرفت. وی همچنین افزود: با توجه به تاکیدات مستمر مدیریت محترم عامل شرکت سایپا سیتروئن بر اهمیت بالای آدیت فرآیند، این پروسه با مکانیسم جدیدی طی یک سال اخیر اجرایی و در طی این مدت شاهد روند رو به رشد و بهبود مناسبی بوده است که نماد یک کار تیمی موفق با مشارکت تمامی واحد های سازمان می باشد .

در ادامه رضا زمان پور، به عنوان سرپرست تیم ممیزی به افزایش نقاط قوت و اقدامات اصلاحی در جهت ضدخطا سازی و کنترل فرآیند از جمله پایش اثربخشی عدم انطباق های آدیت فرآیند از طریق مکانیزم KPM، محاسبه شاخص اتوماسیون خطوط تولید به صورت آنلاین، تحت کنترل قرار دادن مکانیزه کالیبراسیون تجهیزات، راه اندازی کابین AIR Shower در ورودی سالن رنگ و تهیه نرم افزار جامع سیستم مدیریت کیفیت اشاره نمود .

محلوجی در ادامه، از تلاش و همیاری همکاران در واحد های مرتبط و حفظ آمادگی و در دسترس قرار دادن مدارک لازم دراین آدیت تشکر و قدردانی کرد


آخرین خبرها
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن
8
تیر
1399
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن

در چهارمین نشست مجازی مدیرانHSE واحدهای صنعتی استان اصفهان که باحضور مدیران کل بحران و حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد از سایپاسیتروئن به‌عنوان واحد صنعتی سبز تقدیر گردید.

ادامه مطلب
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200
1
تیر
1399
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200

با اجرای این پروژه مجموعاً 115 قطعه از طریق استندهمراه به خط ‌تولید منتقل شده که بهبود وضعیت آراستگی (5S)، کاهش تردد لیفتراک و افزایش بهبودهای لازم در ارگونومی اپراتورها را در برداشته است.

ادامه مطلب
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو  در جایگاهCNG
22
خرداد
1399
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو در جایگاهCNG

با استفاده از توان و تخصص پرسنل و همچنین متریال داخلی، واحد نت تاسیسات و تجهیزات غیر تولیدی موفق به پیاده‌سازی طرح ایمنی و ضد خطا سازی در پروسه شارژ گاز خودرو شدند.

ادامه مطلب