کد خبر55

برای سومین مرتبه شرکت سایپا سیتروئن موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس سیمین صنعت سبز کشور شد

در مراسمی که با حضور مسئولین کشوری، مدیران عامل شرکت های برگزیده، مدیران کل سازمان های محیط زیست استانی و نیز اصحاب رسانه همراه بود، دکتر عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با همراهی بیژن زنگنه  وزیر نفت  و تنی چند از دیگر مسئولان زیست محیطی، تندیس های صنایع برگزیده و گواهی نامه های مربوطه را به شرکتهای منتخب اهدا نمودند.

دکتر احسان خطیبی مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت سایپا سیتروئن با اظهار این خبر افزود کسب این افتخار در سال 97 نتیجه اقدامات و فعالیت های زیست محیطی در راستای کنترل، کاهش و حذف آلاینده ها بوده است.

دکتر خطیبی استقرار سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001 ، وجود تصفیه خانه فاضلاب صنعتی،وجود لاگون ذخیره سازی جهت آبیاری فضای سبز،اجرای سیستم آبیاری قطره ای،تبدیل لجن تصفیه خانه فاضلاب و پسماند های بازیافتی رستوران به کمپوست و ورمی کمپوست،پایه آب بودن رنگ مورد استفاده در بدنه خودرو های تولیدی،وجود سیستم جمع آوری لجن در سالن رنگ( paint sludge) و برگشت آب به چرخه تولید، استقرار سیستم RTO جهت تبدیل بخارات ناشی از کوره های سالن رنگ و دی اکسید کربن ،آموزش و ارتقای فرهنگ زیست محیطی، پایش و کنترل آلاینده های زیست محیطی توسط آزمایشگاه معتمد در حوزه آب، هوا و پساب، مدیریت اجرایی پسماندها، مدیریت در مصرف آب و انرژی و نظارت و کنترل بر چرخه حیات مواد اولیه، محصول و استقرار مدیریت سبز را از جمله نقاط قوت محیط زیستی سایپا سیتروئن اعلام کرد.

ایشان افزودند لوح تقدیر و تندیس سیمین صنعت سبز برای سومین سال توسط شرکت سایپا سیتروئن دریافت گردیده و ضمن قدردانی از همکاران محترم در راستای رعایت الزامات زیست محیطی،  ضرورت توجه به حفاظت از محیط زیست را مهم دانسته و گفتند این امانتی است که از نسل های آتی نزد ما قرار دارد و اصول انسانی ، اعتقادی و اجتماعی دنیای امروز، همراستا با یکدیگر بر اهمیت پاسداری مناسب از این امانت تاکید دارند.

دکتر خطیبی افزودند با همین التزام و به سهم خود ، در راستای ایفای اصول و مبانی مسئولیت های اجتماعی ، مبتنی بر باورها ، اعتقادات  والزامات از هیچ تلاشی دریغ ننموده و نخواهند نمود.


آخرین خبرها
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن
8
تیر
1399
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن

در چهارمین نشست مجازی مدیرانHSE واحدهای صنعتی استان اصفهان که باحضور مدیران کل بحران و حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد از سایپاسیتروئن به‌عنوان واحد صنعتی سبز تقدیر گردید.

ادامه مطلب
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200
1
تیر
1399
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200

با اجرای این پروژه مجموعاً 115 قطعه از طریق استندهمراه به خط ‌تولید منتقل شده که بهبود وضعیت آراستگی (5S)، کاهش تردد لیفتراک و افزایش بهبودهای لازم در ارگونومی اپراتورها را در برداشته است.

ادامه مطلب
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو  در جایگاهCNG
22
خرداد
1399
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو در جایگاهCNG

با استفاده از توان و تخصص پرسنل و همچنین متریال داخلی، واحد نت تاسیسات و تجهیزات غیر تولیدی موفق به پیاده‌سازی طرح ایمنی و ضد خطا سازی در پروسه شارژ گاز خودرو شدند.

ادامه مطلب