کد خبر53

مراسم تکریم از بانوان سایپاسیتروئن

همزمان با سالروز ولادت با سعادت بانوي دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و تولد بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني(س)، مراسم گراميداشت اين روز با حضور مهندس آقامحمدی مديرعامل، مدیران ارشد و بانوان سایپاسیتروئن برگزار شد.

در ابتداي مراسم مدیرعامل سایپاسیتروئن با اشاره به مقام والاي حضرت فاطمه (س) و عرض تبریک فرخنده میلاد حضرت زهرا(س) و بزرگداشت هفته زن و روز مادر و الگو قرار دادن این بانوی بزرگوار در زندگی شخصی و کاری آرزوی توفیق و سلامتی برای همه بانوان همکار شاغل در شرکت نمود.

وی با بیان اینکه بانوان شركت علاوه بر اينكه در خارج از محيط كار براي خانواده خود يك مادر و يك همسر خوب هستند افزود: کارکنان خانم بعنوان نيروهاي فني و تخصصي، نقش كليدي را ايفا مي كنند و در موفقيت هاي ساپيا سیتروئن از ابتدای فعالیت آن تاکنون تاثير بسزايي داشته اند و بایسته است از زحمات ایشان در حوزه صنعت و شرکت تقدیر نماییم.

مهندس آقامحمدی با اشاره به پیشینه مذهبی و اجتماعی ایران در حضور زنان در فعالیت های اجتماعی خاطرنشان کرد: کشور ما در منطقه جزو معدود کشورهایی است که زنان، همسران و مادران نقش اساس در خانواده دارند.

 در ادامه برنامه حجت الاسلام و المسلمین اکبرزاده مشاور فرهنگی سایپاسیتروئن با تاکید بر نقش بانوان در تربیت ابراز داشت: اسلام نگاه ویژه و راهبردی در تلاش و جهاد دارد و بانوان شاغل در شرکت به عنوان جهادگر می باشند.

وی با اشاره به حضور فعال بانوان و استفاده از فرصت ها در محیط کار، اظهار داشت: مدیریت ارشد اهتمام ویژه ای در جهت افزایش نشاط  و انگیزه در محیط کار دارد تا همکاران خانم بتوانند نقش خود را به خوبی ایفا نمایند.

پایان بخش این مراسم، تجلیل از کارکنان خانم سایپاسیتروئن با اهدا لوح سپاس بود.


آخرین خبرها
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن
8
تیر
1399
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن

در چهارمین نشست مجازی مدیرانHSE واحدهای صنعتی استان اصفهان که باحضور مدیران کل بحران و حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد از سایپاسیتروئن به‌عنوان واحد صنعتی سبز تقدیر گردید.

ادامه مطلب
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200
1
تیر
1399
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200

با اجرای این پروژه مجموعاً 115 قطعه از طریق استندهمراه به خط ‌تولید منتقل شده که بهبود وضعیت آراستگی (5S)، کاهش تردد لیفتراک و افزایش بهبودهای لازم در ارگونومی اپراتورها را در برداشته است.

ادامه مطلب
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو  در جایگاهCNG
22
خرداد
1399
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو در جایگاهCNG

با استفاده از توان و تخصص پرسنل و همچنین متریال داخلی، واحد نت تاسیسات و تجهیزات غیر تولیدی موفق به پیاده‌سازی طرح ایمنی و ضد خطا سازی در پروسه شارژ گاز خودرو شدند.

ادامه مطلب