کد خبر50

پاداش مشارکت در مدیریت برق مصرفی در تابستان 98

در راستای مدیریت مصرف انرژی برق، تفاهم نامه همکاری فی ما بین شرکت سایپاسیتروئن و برق منطقه ای اصفهان منعقد گردید که از طریق شرکت در دو طرح "کاهش بار برنامه ریزی شده در ساعات اوج بار" در بازه زمانی 20 خرداد لغایت 15 شهریور ماه و "کاهش یا قطع بار برنامه ریزی شده 24 ساعته ( انجام تعمیرات/ تعطیلات سالانه)" در بازه زمانی 21 مرداد لغایت یکم شهریور ماه صورت پذیرفته است.

حامد جلوداریان سرپرست اداره برنامه ریزی پشتیبانی فنی، با بیان اینکه کاهش مصرف برق از طریق مدیریت مصرف انرژی در ساعات اوج بار و تعطیلات تابستانی جهت تعمیرات سالانه تجهیزات کارخانه انجام شده است، ابراز داشت: شرکت سایپاسیتروئن به پاس مشارکت در مدیریت مصرف برق در ایام پیک مصرف شبکه سراسری در تابستان جاری، مشمول دریافت پاداش 304 میلیون تومانی در قبض برق دوره دی ماه گردیده است.


آخرین خبرها
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن
8
تیر
1399
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن

در چهارمین نشست مجازی مدیرانHSE واحدهای صنعتی استان اصفهان که باحضور مدیران کل بحران و حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد از سایپاسیتروئن به‌عنوان واحد صنعتی سبز تقدیر گردید.

ادامه مطلب
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200
1
تیر
1399
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200

با اجرای این پروژه مجموعاً 115 قطعه از طریق استندهمراه به خط ‌تولید منتقل شده که بهبود وضعیت آراستگی (5S)، کاهش تردد لیفتراک و افزایش بهبودهای لازم در ارگونومی اپراتورها را در برداشته است.

ادامه مطلب
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو  در جایگاهCNG
22
خرداد
1399
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو در جایگاهCNG

با استفاده از توان و تخصص پرسنل و همچنین متریال داخلی، واحد نت تاسیسات و تجهیزات غیر تولیدی موفق به پیاده‌سازی طرح ایمنی و ضد خطا سازی در پروسه شارژ گاز خودرو شدند.

ادامه مطلب