کد خبر1402

انتخاب سایپا سیتروئن به عنوان صنعت سبز کشور برای چهارمین مرتبه

شرکت سایپاسیتروئن در بیست ودومین همایش ملی صنعت و خدمات سبز از سوی سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان یکی از واحدهای منتخب صنعت سبز کشور شناخته شد.

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست سایپاسیتروئن، با اعلام این خبر اظهار داشت: کسب این افتخار برای چهارمین مرتبه نشان از اقدامات مهم و موفقیت‌آمیز شرکت سایپاسیتروئن در راستای حفاظت از محیط زیست بوده است.

احسان خطیبی، استقرار سیستم مدیریت زیست محیطیISO 14001،  وجود سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب صنعتی، وجود لاگون ذخیره سازی جهت ابیاری فضای سبز، تبدیل لجن تصفیه‌خانه فاضلاب و پسماندهای رستوران به کود کمپوست و ورمی کمپوست، پایه آب بودن رنگ مورد استفاده در بدنه خودروهای تولیدی، وجود سیستم جمع‌آوری لجن در سالن رنگ (Paint Sludge) و برگشت آب به چرخه تولید، استقرار سیستم RTO، آموزش و ارتقای فرهنگ زیست محیطی، پایش و کنترل آلاینده های زیست محیطی توسط آزمایشگاه معتمد محیط زیست، مدیریت اجرایی پسماند، مدیریت مصرف آب و انرژی و نظارت و کنترل بر چرخه حیات مواد اولیه، محصول و استقرار مدیریت سبز را از جمله نقاط قوت محیط زیستی سایپاسیتروئن اعلام کرد.

وی ضمن قدردانی از همکاران محترم، رعایت الزامات زیست محیطی، توجه به حفاظت از محیط زیست را مهم دانست و اظهار داشت: محیط زیست امانتی است که از نسل‌های قبل نزد ما قرار دارد و اصول انسانی، اعتقادی و اجتماعی دنیای امروز، همراستا با یکدیگر بر اهمیت پاسداری مناسب از این امانت تاکید دارد.

وی افزود: مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست به سهم خود، در راستای ایفای اصول و مبانی مسئولیت‌های اجتماعی، مبنی بر باورها، اعتقادات و الزامات از هیچ تلاشی دریغ ننموده و نخواهد نمود و امیدوارم همه همکاران محترم در این امر با ما همراه شوند.

گفتنی است تندیس و لوح صنعت سبز در مراسم بیست ودومین همایش ملی واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی سبز در استان اصفهان با حضور سیدحسن قاضی عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، منصور شیشه‌فروش مدیرکل بحران استان، محمد صادقی عضو هیات‌مدیره نمایندگان اتاق بازرگانی استان اصفهان، ایرج حشمتی مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان اصفهان ونمایندگان برخی از واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی استان اصفهان به شکل برخط در اتاق بارزگانی، صنایع، معادن وکشاورزی اصفهان به شرکت سایپا سیتروئن اهدا شد.


آخرین خبرها
چاپ کتاب مدیریت انرژی توسط کارکنان سایپا سیتروئن
14
آذر
1398
چاپ کتاب مدیریت انرژی توسط کارکنان سایپا سیتروئن

کتاب سیستم مدیریت انرژی با هدف مدیریت دارایی‌های فکری با حمایت مادی و معنوی شرکت سایپا سیتروئن چاپ و منتشر شد.

ادامه مطلب
آقامحمدی مدیرعامل سایپاسیتروئن شد
14
مهر
1398
آقامحمدی مدیرعامل سایپاسیتروئن شد

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا با صدور حکمی ناصر آقامحمدي را به‌عنوان مديرعامل سايپاسيتروئن منصوب کرد

ادامه مطلب
ایجاد پراسس کد مرتبط با خودروها در حوزه سیستم‌های تولیدی
10
آذر
1399
ایجاد پراسس کد مرتبط با خودروها در حوزه سیستم‌های تولیدی

پراسس کد طبق قواعدی از پیش تعیین شده به منظور پیکره‌بندی و تنظیم مشخصات فنی و الکترونیکی خودروهای تولیدی، شامل اطلاعات و مشخصات کامل خودروها می باشد

ادامه مطلب