کد خبر1394

راه‌اندازی سامانه مشاور سیتروئن در سایت شرکت

رئيس اداره طراحی و توسعه نرم‌افزارهای حوزه فروش و سامانه‌های تحت وب شرکت سایپا سیتروئن از راه‌اندازی سامانه مشاور سیتروئن در سایت این شرکت خبر داد.

   سید حسن نظام طاهری، با اعلام خبر گفت: سامانه‌ی "مشاور سیتروئن" با هدف کسب رضایت مشتریان طراحی گردیده است که مالکان خودروی سیتروئن C3 می‌توانند در خصوص خودروی خود و همچنین خدمات دریافتی از نمایندگی‌های مجاز این شرکت، حداکثر تا 30 روز پس از دریافت خدمات، دیدگاه‌ها و نظرات خود را از طریق ورود به سایت شرکت به آدرس www.Saipa-Citroen.com و با انتخاب منوی مشاور سیتروئن پس از ورود به سامانه ثبت نمایند.

   وی خاطرنشان کرد در این سامانه، نمایندگی‌ها می‌توانند در خصوص خدمات دریافتی و دیدگاه‌ها و نظرات ثبت‌شده توسط مشتریان، پاسخگو باشند.

   شایان‌ذکر است این سامانه با توانمندی و تخصص پرسنل اداره طراحی و توسعه نرم‌افزارهای حوزه فروش و سامانه‌های تحت وب و با همکاری همکاران معاونت استراتژی، بازاریابی و فروش طراحی گردیده است که در این خصوص از زحمات آقایان بیگدلی، بصیرتی و علمداری تشکر و قدردانی می‌گردد


آخرین خبرها
تقدیر از سایپاسیتروئن در سومین همایش تجلیل از حامیان ورزش
12
دی
1398
تقدیر از سایپاسیتروئن در سومین همایش تجلیل از حامیان ورزش

سومین همایش تجلیل از حامیان ورزش در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی کاشان و به همت موسسه فرهنگی حامیان ورزش برگزار گردید.

ادامه مطلب
برگزاری آموزش اُصول خبرنویسی
20
دی
1399
برگزاری آموزش اُصول خبرنویسی

رئیس اداره آموزش سایپاسیتروئن از برگزاری آموزش اُصول خبرنگاری و خبرنویسی به صورت مجازی برای رابطان خبری در این شرکت خبر داد.

ادامه مطلب
ساخت نمونه آزمایشی دستگاه AGV
3
اسفند
1399
ساخت نمونه آزمایشی دستگاه AGV

دستگاه AGV با مشارکت مدیریت پشتیبانی فنی و معاونت مهندسی در سالن بدنه ساخته شد.

ادامه مطلب