کد خبر1388

راه‌اندازی مانیتورینگ آنلاین خطوط EMS سالن رنگ

با ایجاد مانیتورینگ خطوط EMS، کلیه تجهیزات کانوایر سالن رنگ سایپاسیتروئن تحت پوشش شبکه کنترل و مانیتورینگ آنلاین قرار گرفت.

محمدرضا کاظمی کارشناس‌مسئول کانوایر سالن رنگ سایپاسیتروئن با اعلام این خبر افزود: قبل از انجام این پروژه بررسي و پايش عملكرد كليه تجهيزات و تابلوهاي پروسه به صورت حضوري و در كنار تجهيزات انجام مي‌گرفت که به دليل وسعت زياد حوزه کانوایر و تعدّد تجهيزات و همچنين قرارگيري اين تجهيزات در طبقات و ترازهاي مختلف سالن رنگ، سركشي به كليه تجهيزات و نیز اطلاع از خرابی وتوقف تجهیزات، زمانبر و دشوار بود و سبب افزایش زمان توقف توليد مي‌گرديد.

در ادامه محمدحسین اشراقی کارشناس برق کانوایر سالن رنگ نیز ضمن تشریح جزئیات این پروژه، افزود: اين پروژه سبب ايجاد امكان نظارت و كنترل سريعتر تجهيزات توسط پرسنل از قبیل مشاهده موقعیت هنگرها در زون‌های مختلف، مشخص‌شدن هنگر معیوب در هر زون موقع بروز خرابی، مشخص‌بودن وضعیت SKID OPPENER ، قفل‌های ترولی و  RAIL CENTERINGدر لیفت1و2 شده و در تسریع عیب‌یابی و در نتیجه در كاهش زمان توقفات احتمالي نيز نقش به سزايي دارد.

وی خاطرنشان کرد: با استفاده از امکانات موجود و عدم استفاده از پيمانكار براي اجراي پروژه، هزينه‌اي در برندارد و با حداقل هزينه ممكن اين پروژه صورت پذيرفته است که در همین راستا از همکاری هادی شعبانی، اصغر فرزانگان، محمداصغری و مهدی پیامنی در طراحی و اجرای این پروژه قدردانی می‌گردد .


آخرین خبرها
اجرای ارزیابی عملکرد کارکنان
28
بهمن
1399
اجرای ارزیابی عملکرد کارکنان

معاونت اداری و توسعه منابع انسانی با هدف سنجش و توسعه عملکرد کارکنان اقدام به اجرای دومین دوره ارزیابی عملکرد کارکنان در سال 1399 نمود.

ادامه مطلب
آقامحمدی مدیرعامل سایپاسیتروئن شد
14
مهر
1398
آقامحمدی مدیرعامل سایپاسیتروئن شد

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا با صدور حکمی ناصر آقامحمدي را به‌عنوان مديرعامل سايپاسيتروئن منصوب کرد

ادامه مطلب
تقدیر از نویسنده 5 ساله خانواده سایپاسیتروئن
14
آبان
1399
تقدیر از نویسنده 5 ساله خانواده سایپاسیتروئن

مدیر ارتباطات به نمایندگی از مدیرعامل سایپاسیتروئن، از فرزند حمید عبدلیان از همکاران مدیریت سالن مونتاژ تقدیر کرد

ادامه مطلب