کد خبر1384

افزایش ظرفیت بافر اسکید paint در سالن رنگ

کارشناس‌مسئول کانوایر سالن رنگ سایپاسیتروئن گفت: با اجرای پروژه افزایش ظرفیت بافر اسکید paint، ظرفیت بارگیری بافر اسکید خالی تراز 5500 سالن رنگ سی درصد افزایش یافت.

محمدرضا کاظمی تصریح کرد: قبل از اجرای این پروژه ظرفیت بافر اسکید Paint در تراز 5500 سالن رنگ 60 عدد اسکید خالی بود که در مواقع اتمام تولید رنگ به علت بازگشت کلیه اسکیدها از سالن مونتاژ، بافر موجود پُرشده و تعدادی از اسکیدها به بیرون از سالن منتقل می‌شد.

وی با اعلام اینکه انتقال اسکیدها به خارج از بافر و سالن، منجر به تاب‌دار شدن اسکیدها و توقفات متعاقب آن، ورود ذرات و آلودگی به همراه اسکید به داخل سالن، صرف نفر ساعت، درگیری لیفتراک جهت جابجایی اسکید به خارج از سالن و بازگشت مجدد آن به پروسه تولید و عدم رعایت 5S سالن می‌گردید خاطرنشان کرد: با افزایش ظرفیت بافر به روش 3 طبقه کردن اسکیدها ظرفیت بافر از 60 به 90 اسکید افزایش یافت و از ارسال اسکید به بیرون از سالن و برای رفع این مشکلات جلوگیری بعمل آمد.

محمدحسین اشراقی کارشناس برق واحد کانوایر سالن رنگ نیز گفت: در این پروژه برای افزایش ظرفیت بارگیری دستگاه استاکر، بازوهای دستگاه بازطراحی و طول آن افزایش داده شد و برای بارگیری اسکید سوم، دو عدد سنسور نوری رفلکتوری بر روی دستگاه نصب شد و اصلاحات برنامه PLC متناسب با تغییبرات داده شده انجام شده و بر روی دستگاه دانلود گردید .

وی ضمن قدردانی از همکاری حافظ شیروانی، حمیدرضا عزیزی‌پور، مهدی پیامنی، محمد اصغری در طراحی و اجرای این پروژه، خاطرنشان کرد: با استفاده از امکانات موجود و عدم استفاده از پيمانكار، کاهش هزينه براي اجراي این پروژه را در برداشته است.


آخرین خبرها
گامی جدید در بومی‌سازی داخلی در سایپاسیتروئن
29
مهر
1399
گامی جدید در بومی‌سازی داخلی در سایپاسیتروئن

در راستای تعریف پروژه‌های داخلی‌سازی قطعات در مدیریت پشتیبانی فنی، پروژه طراحی و ساخت کابل داخلی ربات‌های هیوندایی در سایپاسیتروئن به بهره‌برداری رسید

ادامه مطلب
تقدیر از سایپاسیتروئن در سومین همایش تجلیل از حامیان ورزش
12
دی
1398
تقدیر از سایپاسیتروئن در سومین همایش تجلیل از حامیان ورزش

سومین همایش تجلیل از حامیان ورزش در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی کاشان و به همت موسسه فرهنگی حامیان ورزش برگزار گردید.

ادامه مطلب
برگزاری سیزدهمین جشنواره ورزشی کارکنان
25
فروردین
1400
برگزاری سیزدهمین جشنواره ورزشی کارکنان

به همت مدیریت ارتباطات شرکت سایپا سیتروئن و حمایت مدیرعامل محترم سیزدهمین جشنواره ورزشی کارکنان به مناسبت بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر در این شرکت برگزار گردید

ادامه مطلب