کد خبر1376

کسب رتبه اول در ارزیابی سیستم مدیریت کارخانه گروه سایپا

رئیس اداره راه تولید سایپاسیتروئن گفت: در ارزیابی سیستم مدیریت کارخانه شرکت‌های گروه خودروسازی سایپا شرکت سایپا سیتروئن توانست رتبه اول را بدست آورد.

بهروز جوکارکاشی با اشاره به اینکه مدیریت توسعه و تعالی سایپا، هر ساله شرکت‌های گروه را در خصوص اجرای سیستم مدیریت کارخانه مورد ارزیابی قرار می‌دهد اظهار داشت: سیستم مدیریت کارخانه بر مبنای سیستم تولید ناب تویوتا در گروه تدوین گردیده است و شامل ماژول‌های مختلف نظیر تشکیل تیم‌های کاری، تسری اهداف، مدیریت دیداری، استانداردسازی، QRCI، قوانین عکس‌العمل، خودکنترلی، اقلام نامنطبق، مدرسه مهارت و افزایش مهارت پرسنلی، TPM، Ok first part و 5s و ... می‌باشد.

وی هدف از اجرای این سیستم را رسیدن به تعالی پایدار  و نیز بالاترین سطح کیفیت با کمترین هزینه دانست.

وی خاطرنشان کرد: در سال 99 نیز این ارزیابی توسط بازرسین مجرب گروه انجام پذیرفت و شرکت سایپا سیتروئن توانست رتبه اول در  این خصوص را کسب نماید. همچنین مدیریت لجستیک و نگهداری تعمیرات نیز در این دوره آدیت گردیدند که مدیریت لجستیک با رتبه A+ نیجه درخشانی کسب نمود و همکاران مدیریت نگهداری و تعمیرات نیز به نتایج بسیار خوبی دست یافتند.

رئیس اداره راه تولید سایپاسیتروئن تصریح کرد: سیستم مدیریت کارخانه در سالهای گذشته به صورت پروژه، زیر نظر معاونت تولید اجرا می‌گردید که در سال جاری با تأکید مدیریت محترم عامل شرکت نسبت به ایجاد اداره راه تولید در چارت معاونت محترم  تولید، اجرای سیستم با انرژی مضاعف صورت گرفته است.


آخرین خبرها
تقدیر از سایپاسیتروئن در سومین همایش تجلیل از حامیان ورزش
12
دی
1398
تقدیر از سایپاسیتروئن در سومین همایش تجلیل از حامیان ورزش

سومین همایش تجلیل از حامیان ورزش در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی کاشان و به همت موسسه فرهنگی حامیان ورزش برگزار گردید.

ادامه مطلب
اقدامات پیشگیرانه مقابله با ویروس کرونا در سایپاسیتروئن
10
اردیبهشت
1399
اقدامات پیشگیرانه مقابله با ویروس کرونا در سایپاسیتروئن

سایپاسیتروئن در راستای مسئولیتهای اجتماعی و انسانی خود، جهت حفظ سلامتی پرسنل محترم شرکت، اعضای خانواده آنان و جلوگیری از شیوع بیماری در جامعه اقدامات پیشگیرانه‌ای در چهار بخش مشارکت عمومی، آموزش و اطلاع‌رسانی، غربالگری و ضدعفونی و گندزدایی انجام داده است

ادامه مطلب
اعطای ستاره طلایی به سالن بدنه
18
دی
1399
اعطای ستاره طلایی به سالن بدنه

بر اساس ارزیابی سالن‌های تولیدی، سالن بدنه به عنوان سالن برتر در سه‌ماهه سوم سال جاری شناخته شد و ستاره طلایی دریافت کرد.

ادامه مطلب