کد خبر1267

ایجاد پراسس کد مرتبط با خودروها در حوزه سیستم‌های تولیدی

علیرضا عدالتی رئیس اداره طراحی وتوسعه نرم افزارهای تولیدی سایپا سیتروئن با اعلام این خبر گفت: پراسس کد طبق قواعدی از پیش تعیین شده به منظور پیکره‌بندی و تنظیم مشخصات فنی و الکترونیکی خودروهای تولیدی، شامل اطلاعات و مشخصات کامل خودروها می باشد بر اساس اطلاعات پایه مانند مدل خودرو، نوع گیربکس، سوئیچ ضد سرقت، فرمان، ترمز، کولر، ایربگ وتعداد آن و... ایجاد می‌گردد.

وی با اشاره به ایجاد پراسس کد محصولات X200 سایپا سیتروئن در نرم افزار کنترل و ردیابی محصول و قطعات شرکت (SFC) افزود: این کد در کنار بارکد ایموبلایزر خودروها و در همان برچسب چاپ شده، قابل بهره‌برداری است.

عدالتی اظهار داشت: با طراحی و اجرای این پروژه در سیستم کنترل و ردیابی محصول و قطعات شرکت (SFC) که با توان و تخصص همکاران این اداره اجرا گردیده، در گام نخست تنظیم مشخصات فنی قطعه ACU و پیکره‌بندی آن به صورت الکترونیکی، در داخل شرکت امکان‌پذیر شده است.

رئیس اداره طراحی وتوسعه نرم افزارهای با اشاره به مزایای گام های بعدی این پروژه خاطرنشان کرد: به منظور تسهیل در خصوص سایر قطعات الکترونیکی مذکور در حوزه ارائه خدمات پس از فروش در نمایندگی‌ ها و نیز مشخص‌کردن مقدار سیالات داخلی مورد نیاز محصولات تولیدی نظیر گاز کولر، روغن ترمز وآب رادیاتور، از طریق تجهیز فیلینگ در فرایند تولید می‌توان بهره‌مند شد


آخرین خبرها
کسب مقام اول سالن مونتاژ در آدیت داخلی سیستم مدیریت کارخانه
29
آذر
1399
کسب مقام اول سالن مونتاژ در آدیت داخلی سیستم مدیریت کارخانه

در راستای برنامه آدیت داخلی سیستم مدیریت کارخانه در تیم های کاری سالن های تولید ، سالن مونتاژ توانست رتبه اول را بدست آورد .

ادامه مطلب
بررسی فراوانی بیماری های غیر شغلی درشرکت سایپا سیتروئن
3
آذر
1398
بررسی فراوانی بیماری های غیر شغلی درشرکت سایپا سیتروئن

در راستای ارتقا سطح سلامت نیروی انسانی و با استفاده از خروجی معاینات طب کار،کارکنان شرکت در معرض خطر بیماریهایی افزایش فشار خون، دیابت، افزایش آنزیم های کبدی و چربی خون، اضافه وزن و ..... شناسایی گردیدند

ادامه مطلب
پیام تسلیت مدیرعامل به‌مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی
13
دی
1398
پیام تسلیت مدیرعامل به‌مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی

مدیرعامل و کارکنان سایپاسیتروئن در پیامی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند

ادامه مطلب