کد خبر1205

گرامیداشت روز ملی کیفیت در سایپاسیتروئن

همزمان با روز ملی کیفیت و با حضور معاونین،مدیران تولید و مهندسی و کیفیت سایپاسیتروئن از کارکنان کیفی برتر در سالن های تولید تقدیر گردید.

علی ستار مدیر کیفیت محصول سایپاسیتروئن با اشاره به نهادینه‌کردن تفکر کیفی در بین پرسنل به خصوص کارکنان واحدهای تولید و تیم‌های پشتیبان به عنوان یکی از مهمترین عوامل تولید با کیفیت،  اظهار داشت: در راستای رسیدن به اهداف کیفی اقداماتی نظیر ایجاد و پیگیری گروه های هشت گانه بهبود ایرادات کیفی، تعریف پروژه‌های بهبود فرآیند و به موازات آن راه‌اندازی مکانیزم‌های تحلیل عیوب کیفی، صورت پذیرفته است.

خاطرنشان می‌گردد در راستای ترویج فرهنگ تولید با کیفیت و اجرای پروژه Quality break ، خطوط تولید در ‌سالن‌های تولیدی به مدت 15 دقیقه متوقف و مسائل کیفی هر تیم کاری در قالب چک‌لیست‌های مدون تشریح و پرسشنامه‌های مرتبط تکمیل گردید.


آخرین خبرها
ممیزی برون‌سازمانی سیستم مدیریت یکپارچه
3
آذر
1399
ممیزی برون‌سازمانی سیستم مدیریت یکپارچه

ممیزی برون‌سازمانی سیستم مدیریت یکپارچه شرکت سایپا سیتروئن از سوی ارزیابان سیستم‌ مدیریت یکپارچه و بر اساس استانداردها، بدون عدم انطباق صدور گواهینامه از سوی سرممیز سازمان گواهی‌‌دهنده اعلام گردید

ادامه مطلب
افتتاح مرکز آموزش جوار کارگاهی
29
آبان
1399
افتتاح مرکز آموزش جوار کارگاهی

در راستای یکپارچه‌سازی و بهسازی فرایند آموزش در منابع انسانی، مرکز آموزش جوار کارگاهی شرکت سایپا سیتروئن افتتاح شد.

ادامه مطلب
اعطای تسهیلات حمایتی کرونا در سایپاسیتروئن
28
آبان
1399
اعطای تسهیلات حمایتی کرونا در سایپاسیتروئن

رئیس اداره خدمات درمانی سایپاسیتروئن گفت: تسهیلات حمایتی به پرسنل مبتلا به کرونا و یا مشکوک به کرونا در سایپاسیتروئن اعطا می‌شود.

ادامه مطلب