کد خبر1090

کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن

در چهارمین نشست مجازی مدیرانHSE  واحدهای صنعتی استان اصفهان که باحضور مدیران کل بحران و حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد از سایپاسیتروئن به‌عنوان واحد صنعتی سبز تقدیر به عمل آمد.

دکتر احسان خطیبی مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت سایپا سیتروئن با اظهار این خبر افزود: کسب این افتخار نتیجه اقدامات و فعالیت های زیست محیطی در راستای کنترل، کاهش و حذف آلاینده ها در سال 97 بوده است.

وی با اشاره به دریافت لوح تقدیر و تندیس سیمین صنعت سبز برای سومین سال توسط شرکت سایپاسیتروئن، حمایت مدیرعامل و تلاش کارکنان شرکت را مثمر ثمر دانست و خواستار مشارکت فعال پرسنل در راستای رعایت الزامات زیست‌محیطی شد.

در این نشست، مدیر ایمنی بهداشت و محیط زیست گزارشي از اقدام ها و فعاليت‌هاي سایپاسیتروئن، که منجر به انتخاب آنان به عنوان واحد صنعتی سبز شد را ارائه نمود.

خاطرنشان می‌گردد چهارمین نشست مجازی مدیرانHSE واحدهای صنعتی استان اصفهان همراه با تقدیر از مدیران عامل یک واحد صنعتی برگزیده سبز، چهار واحد صنعتی سبز و یک واحد خدماتی سبز سال ۱۳۹۸ با حضور مدیران مرتبط ستادی و افزون بر۴۵ نفر از مدیران و کارشناسان واحدهای بهداشت، ایمنی و محیط زیست صنایع استان در  اداره کل محیط زیست اصفهان برگزار شد.


آخرین خبرها
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن
8
تیر
1399
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن

در چهارمین نشست مجازی مدیرانHSE واحدهای صنعتی استان اصفهان که باحضور مدیران کل بحران و حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد از سایپاسیتروئن به‌عنوان واحد صنعتی سبز تقدیر گردید.

ادامه مطلب
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200
1
تیر
1399
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200

با اجرای این پروژه مجموعاً 115 قطعه از طریق استندهمراه به خط ‌تولید منتقل شده که بهبود وضعیت آراستگی (5S)، کاهش تردد لیفتراک و افزایش بهبودهای لازم در ارگونومی اپراتورها را در برداشته است.

ادامه مطلب
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو  در جایگاهCNG
22
خرداد
1399
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو در جایگاهCNG

با استفاده از توان و تخصص پرسنل و همچنین متریال داخلی، واحد نت تاسیسات و تجهیزات غیر تولیدی موفق به پیاده‌سازی طرح ایمنی و ضد خطا سازی در پروسه شارژ گاز خودرو شدند.

ادامه مطلب