کد خبر1075

ارائه خدمات مشاوره‌ای و روانشناختی

اداره خدمات درمانی سایپاسیتروئن در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و انسانی شرکت و در جهت حفظ سلامت روان پرسنل شرکت و اعضای خانواده ایشان، اقدام به ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی نموده است.

مهدی خیرالنسائی رئیس اداره خدمات درمانی سایپاسیتروئن با اعلام این خبر گفت: در راستای حفظ سلامت روان و رفع مشکلات روانشناختی کارکنان و اعضای خانواده ایشان مقرر گردید خدمات مشاوره خانواده، ارزیابی روانشناختی و سمینارها و آموزش های مجازی برگزار گردد.

وی ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت خاطرنشان کرد: با توجه به تأکید مدیریت محترم شرکت و با مساعدت ایشان مبنی بر بکارگیری امکانات و ظرفیت‌های موجود جهت ارائه خدمات مشاوره در حوزه‌های فردی و خانوادگی، در حال حاضر امکان بهره‌مندی از این خدمات، جهت همکاران محترم و خانواده‌‌های ایشان فراهم گردیده است.

خیرالنسائی افزود: پرسنل محترم شاغل در سایپا سیتروئن جهت بهره‌برداری از خدمات این مرکز مشاوره، می‌توانند همه‌روزه به واحد مددکاری اجتماعی مراجعه و با انجام هماهنگی‌های لازم، از خدمات مذکور استفاده نمایند.

 


آخرین خبرها
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن
8
تیر
1399
کسب عنوان واحد صنعتی سبز استان اصفهان توسط سایپاسیتروئن

در چهارمین نشست مجازی مدیرانHSE واحدهای صنعتی استان اصفهان که باحضور مدیران کل بحران و حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد از سایپاسیتروئن به‌عنوان واحد صنعتی سبز تقدیر گردید.

ادامه مطلب
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200
1
تیر
1399
راه‌اندازی لوپ دوم استندهمراه خطx200

با اجرای این پروژه مجموعاً 115 قطعه از طریق استندهمراه به خط ‌تولید منتقل شده که بهبود وضعیت آراستگی (5S)، کاهش تردد لیفتراک و افزایش بهبودهای لازم در ارگونومی اپراتورها را در برداشته است.

ادامه مطلب
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو  در جایگاهCNG
22
خرداد
1399
طراحی و اجرای سیستم ایمنی شارژ خودرو در جایگاهCNG

با استفاده از توان و تخصص پرسنل و همچنین متریال داخلی، واحد نت تاسیسات و تجهیزات غیر تولیدی موفق به پیاده‌سازی طرح ایمنی و ضد خطا سازی در پروسه شارژ گاز خودرو شدند.

ادامه مطلب